تبلیغات
فانی فان - آنجلینا جولی مسبب جدایی جانی دپ و همسرش!


دانلود کارتون، اس ام اس،عکس عاشقانه،اخبار روز


کیف پول آلوما والت اصل
کیفیت درجه یک و عالی
قابل شستشو، بدون نفوذ ذره ای آب
مناسب برای نگهداری کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و پول
حفاظت کارت های اعتباری، کارت مترو، کارت سوخت و عابر بانک در مقابل اشعه موبایلکیف پول آلوما والت اصل


خرید    توضیحات بیشتر

آنجلینا جولی مسبب جدایی جانی دپ و همسرش!

 

آنجلینا جولی و جانی دپ

بنا بر گزارشات و شایعات تازه، آنجلینا جولی علت اصلی جدایی بازیگر معروف هالیوود، جانی دپ و همسرش ونسا پارادیس است.
برخی از منابع خبری ادعا کرده اند که ونسا -همسر جانی دپ- معتقد است جانی و آنجلینا در طول مدت فیلمبرداری فیلم”توریست” به او و براد پیت (همسر آنجلینا جولی) خیانت کرده اند. به همین دلیل این منابع خبری، آنجلینا جولی را مسبب اصلی از هم پاشیدن رابطه ۱۴ ساله و زندگی مشترک جانی دپ و ونسا پارادیس می دانند.

  یکی از منابع خبری گفته است:” از ماه فوریه سال گذشته که آنجلینا جولی و جانی دپ همکاری خود را در فیلم توریست آغاز کرده اند ، در گیری ها و اختلافات ونسا و همسرش هم شروع شد و خب این موضوع اصلا” تصادفی نیست.”
یکی از نزدیکان این زوج نیز گفت:”ونسا از همان اول هم مخالف همکاری جانی دپ با آنجلینا بود؛ ونسا همیشه معتقد بود که آنجلینا جولی، براد پیت را از جنیفر انیستون (بازیگر هالیوودی) دزدیده است و به همین دلیل احساس می کرد این کار را با جانی هم انجام خواهد داد.”
جانی دپ به تازگی اعلام کرده است به خاطر شایعاتی که اخیرا” درباره وی و همسرش منتشر شده است، قصد دارد امسال در مراسم اهدای جوایز اسکارحاضر نشود.
او معتقد است که اگر در این مراسم شرکت کند، زندگی و روابط شخصی او و همسرش بیشتر مورد توجه رسانه ها و مردم قرار می گیرد و شایعات بیشتری به وجود می آید.

جانی دپ