تبلیغات
فانی فان - کرم دور چشم


دانلود کارتون، اس ام اس،عکس عاشقانه،اخبار روز


کیف پول آلوما والت اصل
کیفیت درجه یک و عالی
قابل شستشو، بدون نفوذ ذره ای آب
مناسب برای نگهداری کارت های عابر بانک، کارت های شناسایی و پول
حفاظت کارت های اعتباری، کارت مترو، کارت سوخت و عابر بانک در مقابل اشعه موبایلکیف پول آلوما والت اصل


خرید    توضیحات بیشتر

کرم دور چشم

 

پوست اطراف چشم نسبت به سایر قسمتهای بدن حساستر و نازکتر است. و بدلیل وجود ماهیچه های اطراف چشم که وظیفه ایجاد حرکات چرخشی چشم را دارند، پوست اطراف چشم دائما در حال انقباض و انبساط است. پوست دور چشم نیز مانند سایر قسمتهای صورت دارای کلاژن است که باعث حالت الاستیکی پوست می شود ولی بدلیل نازک بودن پوست در اطراف چشم و کمتر بودن لایه چربی، این قسمت از پوست بیشتر در معرض خشک شدن است و به مرور با افزایش سن چین و چروک های ریز در اطراف چشم نمایان می شود. کرم دور چشم با ترکیباتی که دارد روند ایجاد چین و چروک در اطراف چشم را کمتر می کند.

کرم دور چشم

 

چین و چروک دور چشم به دلایلی از جمله، کهولت سن، خشک شدن پوست اطراف چشم،کم آبی،کمبود ویتامین،خستگی،استرس و فشار روحی ایجاد می شود.

چین و چروک دور چشم چیزی نیست که بتوان به طور کامل از بروز آن جلوگیری نمود ولی با استفاده از کرم دور چشم می توان سرعت پیدایش چین و چروک را کاهش داد.

معمولا از ۳۰ سالگی باید شروع به استفاده از کرم دور چشم نمود ولی اینکه از چه نوع کرم دور چشم استفاده کنید ، با دانستن ویژگیهای یک کرم دور چشم می توانید کرم مناسب خود را انتخاب کنید.

 یک کرم دور چشم ایده آل دارای خصوصیاتی است : 

- سبب جلوگیری از تخریب کلاژن و الاستین شده و تولید آنها را در پوست افزایش دهد.
- جریان خون سطحی را افزایش داده و تیرگی و پف دور چشم را کاهش دهد.
- سبب تقویت پوست ناحیه دور چشم گردد.
- ساختاری سبک داشته باشد و به راحتی پخش شود.
- فاقد مواد شیمیایی مضر و زیان آور باشد.
- از پوست ناحیه دور چشم محافظت نماید

- دارای قدرت بازسازی و نوسازی مناسبی باشد.

کرم دور چشم را بهتر است شب قبل از خواب استفاده کنید ولی اگر تمایل دارید در روز زیر آرایش کرم دور چشم استفاده کنید ، توجه داشته باشید حتما باید در آن فیلترهای محافظت‌کننده دربرابر اشعه ماوراء بنفش یا SPF  وجود داشته باشد. البته اگر هم درون کرم شما موادی چون دی‌اکسید تیتانیوم یا زینک اکسید وجود داشته باشد، می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب محافظت کند.

طریقه استفاده از کرم دور چشم به اینصورت است که باید روی انگشت خود به اندازه یک برنج کرم زده و با انگشت روی پوست پایین چشم با حالت ضربه زدن بمالید . جهت جرکت دست برای مالیدن کرم دور چشم ، باید از گوشه داخل چشم به گوشه خارجی باشد و تا استخوان نزدیک ابرو ادامه دهید.

مالیدن کرم دور چشم به پلک بالای چشم ضروری نیست.

توجه داشته باشید کرم دور چشم را باید با توجه به سن و سال خود بخرید. اگر سن شما بین ۳۰ تا ۳۵ است هرگز از کرم دور چشم که مناسب سن بالاتر است استفاده نکنید.

با استفاده از کرم دور چشم شما به پوست اطراف چشمهای خود کمک می کنید تا رطوبت خود را حفظ نماید و خاصیت الاستیکی پوست حفظ شود. به این ترتیب پیدایش چین و چروک اطراف چشم دیرتر اتفاق می افتد و زیبایی صورت شما حفظ می شود.

منبع: تی تی گل