تبلیغات
فانی فان - معرفی عطر مردانه ژیوانشی (Givenchy) سرخابی


دانلود کارتون، اس ام اس،عکس عاشقانه،اخبار روز

معرفی عطر مردانه ژیوانشی (Givenchy) سرخابی

 


XERYUS ROUGE by Givenchy for Men
Xeryus Rouge (زغی یوس غُژ) که در ادامه تولید Xeryus عرضه شد عطری رمانتیک و با گرمایی بیشتر از اولین محصول محسوب می شد. به نظر می رسد نام آن از اسامی خدایان یونایی برگرفته شده باشد که البته اطلاعی از حقیقت این امر در دسترس نیست. 

Xeryus در 1995 به دست Annick Menardo ساخته شد و علاقمندان به دنیای عطر ، خصوصاً آنهایی که شناختی از عطرهای کلاسیک و قدیمی دارند حتماً این محصول را می شناسند. در گروه بویایی شرقی قرار میگیرد و با توجه به رنگ شیشه ، سبک و سال طراحی آن میتوان نتیجه گرفت که عطری گرم و کلاسیک است.

 

یک ژیوانشی سرخابی !
 
رایحه پایه ای آن گرم و شیرین است اما عطر با ترکیباتی تر و تازه و سبز آغاز میشود که بسیار دلنشین می باشد ...  کاکتوس ، گیاه ترخون و نوعی پرتقال چینی (کام کوآت).
رایحه ای مرکباتی ، کمی تند و تازه به همراه کمی فلفل و طعم شیرین. اسانس بعدی گیاه ترخون است که بار اصلی رایحه اولیه را با اسانس کام کوآت به دوش میکشد . اما کام کوآت چیست؟
میوه ای جذاب و زیبا به شکل پرتغال هایی کوچک و بیضی، به اندازه یک توپ پینگ پونگ که کشیده تر است . رایحه آن دقیقا همچون پرتقال است اما کمی باز تر و تند تر .

گام دوم درب ورود به پایه اصلی عطر است . رایحه ثانویه کاملا در تضاد با رایحه باز و سرسبز اولیه است . Xeryus از تر و تازگی اولیه به شیرینی و ملایمت و گرمایی عمیق تغییر میکند . و در نهایت رایحه شرقی این عطر با ترکیباتی از مشک ، چوب سدر و صندل بسته می شود که مشک نقشی قوی را در این نت بازی می کند. 
طرح قدیمی این محصول 


توصیه 

این عطر رایحه ای قوی با ماندگاری بالا دارد و استفاده از آن به مردان بالای 35 سال و تمامی افرادی که از رایحه های کلاسیک لذت می برند توصیه می شود. Xeryus را می توان مورد علاقه طرفداران Le Male از ژان پل و سری تولیدات A*Men از ماگلر دانست. 
مناسب برای استفاده در فصول سرد سال

منبع